OM BRYGGERIBRÅK

KAMPOPPSETT/RESULTAT

MENYENE

Kvartfinalemeny

14. august og 21. august

Meny inspirert av: Gustav Jørgensen

 

 

Løyrom med saltbakt fjellmandel,

Rørosrømme, løk, Karse og brunet smør.

 

Reinsdyrstek med syltet plomme, kantareller,   røkte gulrøtter, timian og  syrlig einebærsaus.

 

Multe og tindved

med snøfrisk-cheesecake, mandelkrokan.

 

 

Kvartfinale 1: 14.08.17

Munkebo vs poppels

Bestill billetter her

 

Kvartfinale 2: 21.08.17

HAANdbryggeriet

vs nøgne ø

Bestill billetter her

 

 

Kvartfinalemeny

28. august og 4. september

Meny satt av: Sigrid Strætkvern

 

 

Kremet potetsuppe med pils,

sjøkreps confitert i brunet smør, røkt sellerirot, brendt purre og sitrontimian.

 

 

Bokklam.

Lammebog kokt i bokkøl, med rotgrønnsaker, eple og mandelpotetstappe.

 

 

Bursda` is for store gutter.

Fløteis med bokkøl, servert med maltsirup og crispy malt-tuille

 

 

Kvartfinale 3: 28.08.17

ugly duck vs chad beer

Bestill billetter her

 

Kvartfinale 4: 04.09.17

Qvart Ølkompani vs vinner kamp 8

Bestill billetter her

 

 

 

 

 

Tidligere menyer

 

26. juni og 7. august

Meny av: Jonas Melin

 

 

Makrell, servert med kremet nykål, engsyre og grillet sitron

 

Confitert Vårkylling, servert med primørsalat, vaktelegg, brunet smør og estragon

 

Sjokolade, servert med rødbeter, bringebær og nyr-sorbet

 

(kamp 7) 26.06.17

Pyynikin VS QVART

Bestill billetter her

 

(kamp 8) 07.08.17

BÅDIN vs EIKER

Bestill billetter her

 

 

 

 

12. juni og 19. juni

Meny av: Jonas Melin

 

 

Biff tartar, karsemajones, rugbrød, sennepskrem, fritert kapers, solsikkeskudd, syltede reddiker, salat.

 

 

Brosme, potetkrem, ramsløk,

grillet vårløk, potetchips og fritert dill.

 

Rabarbra med vaniljekrem, mandelkake og karamellisert hvit sjokolade.

 

 

(kamp 5) 12.06.17

Ugly Duck VS Amundsen

BESTILL BILLETTER HER

 

(kamp 6) 19.06.17

Chad Beer VS st. hallvard

BESTILL BILLETTER HER

 

 

29. mai og 5. juni

Meny av: Arnar Jakob Gudmundsson

 

Pannestekt sei, servert med kjørvel, reddik, stekt østerssopp, sennep- og urte-emulsjon.

 

 

Langtidsstekt Tynnribbe, glasert med ramsløk.

Servert med syltet løk, og rosettkål i smeltet smør med fermentert sellerijus.

 

 

Potetkake med friske bær

og engsyre, marengs og nyr-skum.

 

 

(kamp 3) 29.05.17

Sori Brewing VS

Haandbryggeriet

BESTILL BILLETTER HER

 

(kamp 4) 05.06.17

Ringnes VS Nøgne ø

BESTILL BILLETTER HER

 

15. mai og 22. mai

Meny av: Przemysław Kaproń

 

Løk fylt med ragu av røkt brisket med hvit bønnepure, gulrot, syltede beter, speket spekk, presset eple og gulrotsennep

 

 

Langtidsstekt lammenakke,

potet- og soppkrem, grillet vårløk og pastinakk, syltet kål og  sitrontimiansaus

 

 

Sjokoladeterte med rødbeter,

bringebær, sitron-gele, salt karamell,

geitost-is og madelkrokan

 

(kamp 1) 15.05.17

Munkebo VS Aass

BESTILL BILLETTER HER

 

(kamp 2) 22.05.17

Poppels VS Austmann

BESTILL BILLETTER HER

 

24. april og 1.mai:

Meny av: Hector Guardia

 

 

Fancy Pizza med salami fra Ask Gård. Med karamellisert løk, cottage cheese fra Røros, og timian

 

 

Torsk med rødbetpuré, rødbetpulver, rødbetchips, basilikumolje, fersk basilikum og hjemmelaget gnocchi

 

 

Mandelkake

med sitron-is og sitronkrem

 

(Kamp I) 24.04.17:

GRIM & GRYT vs BÅDIN

BESTILL BILLETTER HER

 

(Kamp J) 01.05.17:

CERVISIAM vs EIKER

BESTILL BILLETTER HER

 

 

3. april og 10.april:

Meny av: Morten Bækkan

 

"Ravioli" av rødbete og Rosalita

fra Tjamsland Ysteri

     med karamelliserte hasselnøtter og tranebær

 

 

Ovnsbakt skrei med blomkålkrem,

blåskjellsaus med ramsløk

og jordskokkchips

 

 

Hvit sjokoladekopp med pistasjkrem,

 youghurt og sorbet av tindved fra svenskekysten

 

(Kamp g) 03.04.17:

ST. HALLVARD vs ægir

BESTILL BILLETTER HER

 

(Kamp H) 10.04.17:

Grünerløkka Brygghus

vs Qvart

BESTILL BILLETTER HER

 

 

 

20. mars og 27. mars

Meny av: Brede Bystadhaugen

 

 

Råmarinert klippfisk

med grønnsaks-vinaigrette og kapers.

 

 

Dølagris,

glaserte rotgrønnsaker, svartkål, småløk, mandelpotetpure og sitron- og salviesjy.

 

 

Dronning Mauds fromasj med portvin og sjokolade, bjørnbær og krystallisert sjokolade.

 

 

(Kamp e) 20.03.17:

AJA vs RINGNES

Vinner: Ringens

 

(Kamp f) 27.03.17:

AMUNDSEN vs EGO

VINNER: AMUNDSEN

20. februar og 27. februar.

Meny av: Jonas Melin

 

Røye

Røkt Røye med ørretrogn, agurksalat, fennikel, dill, tartarsaus laget med brunet smør, og krutonger

 

 

Oksebryst.

Røkt oksebryst braisert i øl, og glasert med sennep og malt. Serveres med karamellisert løkpuré, confitert kålrot, as­pargesbønner og ølsaus

 

 

Tjukkmelkspudding med multer, karamellisert

melke-is og krydderkrutonger

 

 

6. mars og 13. mars

Meny av: Svein Magne Lægran

og Alexander Korneliussen

 

Sjøkrepscarpaccio, servert med ertepuré, dill, sitronolje og surdeigsbrød

 

 

Kje, servert med grønnkål, syltet gresskar, potetkrem og solbærsjy

 

 

Jordskokk kokt i vikingmelk,

servert med sigar-is, kaffe og oxalis

 

 

 

 

 

 

OM BRYGGERIENE

OMTALER

Billettene selges i samarbeid med Ticketmaster,

Torggata 5, 0181 Oslo.   Telefon 815 33 133   -    www.ticketmaster.no

Ved spørsmål om arrangementer kontakt: hansi@hvks.no

Design av frekkstrek