Finalemeny
Meny inspirert av:
Aase E. Jacobsen
Knutekål,
beter, og eple med røkt snøfrisk og krutonger
Klippfisk-kroketter med pepperrotmajones tilsmakt med Gilde dillakevitt og karse
Lammefrikasse med rotgrønnsaker og brunost, serveres med brent og eplebressert spisskål og osteknekkebrød
Snøegg med multe,
vaniljekrem og karamelliserte nøtter
finale: 09.10.17
Nøgne vs BÅDIN
utsolgt!
Tidligere menyer
Semifinalemeny
25. september
Meny inspirert av:
Hugo Ivan Hatland & Rolv Yngve Bergesen
Ceviche av laks med grønn salat chili, ingefær, agurk, tomat, lime og hvitløk
Andebryst dampet i Witbier og muskat, serveres med kremet potetmos, rødkål med ingefær, og appelsinsaus
Tilslørte plommepiker
Flamsk red ale marinerte plommer, med brunost-krem og kavring.
Semifinale 2: 25.09.17
UGLY DUCK vs BÅDIN
Vinner : Bådin
Semifinalemeny
18. september
Meny inspirert av:
Hugo Ivan Hatland & Rolv Yngve Bergesen
Ceviche på kveite i appelsin- og limejuice, med chipotlemajones, avokado, korianderfrø og salat
Langtidsbakt lammesadel med fennikkel, sitron og oliven. Servert med saltbakte småpoteter
Tilslørte plommepiker
Flamsk red ale marinerte plommer, med brunost-krem og kavring.
Semifinale 1: 18.09.17
Munkebo vs NØGNE Ø
Kvartfinalemeny
28. august og 4. september
Meny satt av: Sigrid Strætkvern
Kremet potetsuppe med pils,
sjøkreps confitert i brunet smør, røkt sellerirot, brendt purre og sitrontimian.
Bokklam.
Lammebog kokt i bokkøl, med rotgrønnsaker, eple og mandelpotetstappe.
Bursda` is for store gutter.
Fløteis med bokkøl, servert med maltsirup og crispy malt-tuille
Kvartfinale 3: 28.08.17
ugly duck vs chad beer
Kvartfinale 4: 04.09.17
Qvart Ølkompani vs vinner kamp 8
Kvartfinalemeny
14. august og 21. august
Meny inspirert av: Gustav Jørgensen
Løyrom med saltbakt fjellmandel,
Rørosrømme, løk, Karse og brunet smør.
Reinsdyrstek med syltet plomme, kantareller, røkte gulrøtter, timian og syrlig einebærsaus.
Multe og tindved
med snøfrisk-cheesecake, mandelkrokan.
26. juni og 7. august
Meny av: Jonas Melin
Makrell, servert med kremet nykål, engsyre og grillet sitron
Confitert Vårkylling, servert med primørsalat, vaktelegg, brunet smør og estragon
Sjokolade, servert med rødbeter, bringebær og nyr-sorbet
(kamp 7) 26.06.17
Pyynikin VS QVART
(kamp 8) 07.08.17
BÅDIN vs EIKER
12. juni og 19. juni
Meny av: Jonas Melin
Biff tartar, karsemajones, rugbrød, sennepskrem, fritert kapers, solsikkeskudd, syltede reddiker, salat.
Brosme, potetkrem, ramsløk,
grillet vårløk, potetchips og fritert dill.
Rabarbra med vaniljekrem, mandelkake og karamellisert hvit sjokolade.
(kamp 5) 12.06.17
Ugly Duck VS Amundsen
(kamp 6) 19.06.17
Chad Beer VS st. hallvard
29. mai og 5. juni
Pannestekt sei, servert med kjørvel, reddik, stekt østerssopp, sennep- og urte-emulsjon.
Langtidsstekt Tynnribbe, glasert med ramsløk.
Servert med syltet løk, og rosettkål i smeltet smør med fermentert sellerijus.
Potetkake med friske bær
og engsyre, marengs og nyr-skum.
(kamp 3) 29.05.17
Sori Brewing VS
Haandbryggeriet
(kamp 4) 05.06.17
Ringnes VS Nøgne ø
15. mai og 22. mai
Løk fylt med ragu av røkt brisket med hvit bønnepure, gulrot, syltede beter, speket spekk, presset eple og gulrotsennep
Langtidsstekt lammenakke,
potet- og soppkrem, grillet vårløk og pastinakk, syltet kål og sitrontimiansaus
Sjokoladeterte med rødbeter,
bringebær, sitron-gele, salt karamell,
geitost-is og madelkrokan
(kamp 1) 15.05.17
Munkebo VS Aass
(kamp 2) 22.05.17
Poppels VS Austmann
24. april og 1.mai:
Fancy Pizza med salami fra Ask Gård. Med karamellisert løk, cottage cheese fra Røros, og timian
Torsk med rødbetpuré, rødbetpulver, rødbetchips, basilikumolje, fersk basilikum og hjemmelaget gnocchi
Mandelkake
med sitron-is og sitronkrem
(Kamp I) 24.04.17:
GRIM & GRYT vs BÅDIN
(Kamp J) 01.05.17:
CERVISIAM vs EIKER
3. april og 10.april:
"Ravioli" av rødbete og Rosalita
fra Tjamsland Ysteri
med karamelliserte hasselnøtter og tranebær
Ovnsbakt skrei med blomkålkrem,
blåskjellsaus med ramsløk
og jordskokkchips
Hvit sjokoladekopp med pistasjkrem,
youghurt og sorbet av tindved fra svenskekysten
(Kamp g) 03.04.17:
ST. HALLVARD vs ægir
(Kamp H) 10.04.17:
Grünerløkka Brygghus
vs Qvart
20. mars og 27. mars
Råmarinert klippfisk
med grønnsaks-vinaigrette og kapers.
Dølagris,
glaserte rotgrønnsaker, svartkål, småløk, mandelpotetpure og sitron- og salviesjy.
Dronning Mauds fromasj med portvin og sjokolade, bjørnbær og krystallisert sjokolade.
(Kamp e) 20.03.17:
AJA vs RINGNES
Vinner: Ringens
(Kamp f) 27.03.17:
AMUNDSEN vs EGO
VINNER: AMUNDSEN
20. februar og 27. februar.
Meny av: Jonas Melin
Røye
Røkt Røye med ørretrogn, agurksalat, fennikel, dill, tartarsaus laget med brunet smør, og krutonger
Oksebryst.
Røkt oksebryst braisert i øl, og glasert med sennep og malt. Serveres med karamellisert løkpuré, confitert kålrot, aspargesbønner og ølsaus
Tjukkmelkspudding med multer, karamellisert
melke-is og krydderkrutonger
6. mars og 13. mars
Sjøkrepscarpaccio, servert med ertepuré, dill, sitronolje og surdeigsbrød
Kje, servert med grønnkål, syltet gresskar, potetkrem og solbærsjy
Jordskokk kokt i vikingmelk,
servert med sigar-is, kaffe og oxalis
OM BRYGGERIBRÅK
KAMPOPPSETT/RESULTAT
Billettene selges i samarbeid med Ticketmaster,
Torggata 5, 0181 Oslo. Telefon 815 33 133 - www.ticketmaster.no